Design a inženýrství

Vývoj chlazení a jeho přizpůsobení na míru na světové úrovni


Nissens Cooling Solutions nabízí špičkové inženýrství při řešení chlazení poskytovaných předním světovým OEM výrobcům v segmentu obnovitelných energií a výrobcům průmyslových strojů.

Díky pokročilému plánování kvality produktů zaručuje náš detailní APQP model a tzv. „proces fázové brány“ naše silné zaměření na kvalitu a spolehlivost od začátku do konce v každém procesu vývoje produktu, a to vždy se zohledněním nákladů na vlastnictví.

Na základě projektu chlazení s 25letou životností nabízíme inovativní a řešení tzv. „na první dobrou“, úzká partnerství s našimi zákazníky od návrhu přes prototyp a nulovou sérii, až po počáteční vzorek a finální produkt. Naše kompetentní globální týmy inženýrů s vášní pro chlazení nám umožňují být na pozici preferovaného dodavatele chlazení pro obnovitelné energie a průmyslové aplikace.


 

SOFTWARE PRO DIMENZOVÁNÍ​ NISSENS COOLING SOLUTIONS

Náš pokročilý software pro dimenzování, pečlivě vyvíjený po celá desetiletí, kombinuje teorii termodynamiky , know-how přenosu tepla a ověřené výsledky zkoušek. Je to důkaz našeho závazku stát se celosvětově předním odborníkem na chlazení řešení přizpůsobených na míru pro nejnáročnější aplikace.