Řešení chlazení pro odvětví terénních prací

Preferovaný dodavatel pro širokou škálu aplikací v odvětví terénních prací

Díky desetiletím zkušeností s univerzálním průmyslovým segmentem terénních strojů se firma Nissens Cooling Solutions vyvinula v preferovaného dodavatele chlazení pro terénní stroje, jako jsou mobilní jeřáby, rypadla, sklápěče, silniční stavební stroje, finišery, kombajny a manipulace s materiálem.

U každé aplikace přetváříme konkrétní potřebu chlazení do jednoho kompletního a na míru přizpůsobeného balíčku chlazení – navrženého v úzkém partnerství s předními světovými výrobci terénních strojů.

Díky naší silné inženýrské a výrobní platformě plníme požadavky trhu na spolehlivá a správná řešení chlazení tzv. „na první dobrou“, a naše společné zkušenosti, know-how a inovační schopnosti nám umožňují zkrátit dobu uvedení našich produktových novinek na trh pro naše zákazníky.

Naší ochrannou známkou jsou návrhy, konstrukce a dodávka vysoce kvalitních a vysoce výkonných, na míru přizpůsobených řešení chlazení, nabízených za konkurenceschopnou cenu a přispívajících ke snížení celkových nákladů na vlastnictví.


 

Rozšířená řešení chlazení pro různé potřeby chlazení

Výběr produktů Nissens Cooling Solutions pro odvětví terénních prací