Řešení chlazení pro segment těžebního průmyslu

Preferovaný dodavatel na míru přizpůsobených řešení chlazení pro těžební aplikace

Nissens Cooling Solutions je preferovaným dodavatelem pokročilých řešení chlazení pro těžební průmysl. Hlavními výzvami jsou u těžebních stroje riziko vzniku koroze a spolehlivý provoz v drsném a znečištěném prostředí.

Firma Nissens Cooling Solutions přináší do našich návrhů konstrukcí pro těžební aplikace dlouholeté zkušenosti s bojem proti korozi z náročného odvětví větrných turbín na moři.

Naše řešení chlazení mohou odolávat v náročném prostředí, kde se vyskytuje zátěž, nárazy i vibrace.

Pro povrchové a podzemní těžební stroje, jako jsou vrtací soupravy, kolové nakladače a podzemní nákladní vozidla, jsou k dispozici na míru přizpůsobené chladicí produkty.

Všechny chladící systémy dodáváme vyhotovené z hliníku, přičemž životnost a výrobní náklady jsou stejné jako u tradičních měděných chladičů. Náš kompaktní design chlazení zajišťuje vysoký výkon a soulad s platnými emisními normami. Pro ochranu proti korozi používáme speciální slitiny a máme speciální vysoce pevná žebra a speciální provedení dveřních závěsů pro otevírání dveří ventilátoru za účelem usnadnění vysokotlakého čištění a udržení dostatečné čistoty.


 

Rozšířená řešení chlazení pro různé potřeby chlazení

Výběr produktů Nissens Cooling Solutions v rámci odvětví Těžba