Řešení chlazení pro odvětví výroby energií

Osvědčená hliníková technologie pro aplikace v odvětví výroby energií

Společnost Nissens Cooling Solutions prokázala své schopnosti při navrhování a výrobě na míru přizpůsobených řešení chlazení pro systémy výroby energií. Klíčovými požadavky na dodavatele chlazení pro odvětví výroby energie jsou spolehlivost a dostupnost.

Ať už dodáváme výrobky pro nemocnice, energetické společnosti nebo elektrárny s větrnými turbínami na moři, vždy dodáváme vynikající kvalitu a výkon prostřednictvím řešení chlazení s využitím hliníku. Ve srovnání s tradičními chladiči na bázi mědi představují naše hliníkové chladiče atraktivní alternativu s konkurenceschopnými cenami a nízkou hmotností.

Díky přechodu z měděných na hliníkové chladiče se společnost Nissens Cooling Solutions stala volbou číslo jedna jako dodavatel pro systémy na výrobu energií, zejména co se týká velkokapacitních generátorů.

Díky desetiletým zkušenostem s technologiemi na bázi hliníku máme odborné znalosti k poskytování optimálních řešení chlazení na míru. Máme také schopnost splnit důležité požadavky při ochraně proti korozi na základě našich komplexních zkušeností z oblasti větrných turbín na moři.


 

Rozšířená řešení chlazení pro různé potřeby chlazení

Výběr produktů Nissens Cooling Solutions pro odvětví výroby energií