Zákaznická logistika a dodavatelé

Úzká interakce na konceptech služeb se zákazníky a dodavateli


Naše nabídka zákaznických logistických služeb

Nissens Cooling Solutions nabízí komplexní podporu a síť zásobování v globálním měřítku. S řešeními chlazení přizpůsobenými na míru, vyvinutými speciálně pro jednotlivé zákazníky, jsme dali prioritu zajištění rychlé a hladké transakce prostřednictvím naší koncepce logistiky pro naše zákazníky.

Ve výrobních a montážních jednotkách v Evropě, Asii a Americe uplatňujeme efektivní logistické koncepty a nabízíme služby EDI a balicí systémy přizpůsobené na míru, které zaručují rychlé a bezpečné procesy dodávek. Naše podpora prodeje i naše skladovací zařízení jsou umístěny na třech kontinentech, abychom zajistili snadný přístup a vysokou dostupnost produktů ve prospěch našich zákazníků.


 

Důraz na management a rozvoj dodavatelů

Náš silný fokus na management dodavatelů svědčí o důležitosti našich dodavatelů při zajišťování včasných dodávek a vysoce kvalitních produktů. Na základě dodavatelské a nákupní politiky společnosti Nissens Cooling Solutions se zaměřením na naše požadavky na kvalitu, etiku, závazky v oblasti životního prostředí a standardy spolupráce usilujeme o dlouhodobá partnerství s našimi dodavateli.

Jako nedílná součást naší úrovně kvality a managementu dodavatelů máme kompetentní globální tým SQE, který cestuje po celém světě, aby vyhodnotil, ověřil a zdokumentoval kvalitu a výkonnost naší sítě dodavatelů.